Onderstaand vind u de adressen van het bestuur en de clubhuizen. Mocht u contact zoeken met één van de speltakken, kijk dan op de desbetreffende site.

 

Voorzitter
Hans de Zwart
kerkpad 33
1261 TH Blaricum
035-531 84 78
voorzitter@scoutingflevo.com

 

Penningmeester
Tijmen Bout
penningmeester@scoutingflevo.com

 

Voorzitter Landtak
Hugo Bout
hugo@scoutingflevo.com

 

Verhuur Landclubhuis
Igmar Wiesenekker
landclubhuis@scoutingflevo.com

 

Land Clubhuis
Fasantweg 4
1411 GW Naarden

 

Secretaris
Peter van der Poel

secretaris@scoutingflevo.com





Ledenadministratie
Tijmen Bout
leden@scoutingflevo.com

 

Voorzitter Zeetak
Jeroen Toornstra
jeroen@scoutingflevo.com

 

Verhuur Zeeclubhuis
Casper Hansen
zeeclubhuis@scoutingflevo.com

 

Zee Clubhuis
de Pier 3
1271 EK Huizen